Uzmanību! MK noteikumu ievērošanai piedāvājam kursus „Atbildīga suņu audzēšana un labturības prasību ievērošana” (tikai LKF biedriem!) no 23.marta !!!

Pirmo reizi publicēts: 19.03.13

Sakarā ar izmaiņām Ministru kabineta noteikumos Nr.266 “Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai” no 2013.gada 1.janvāra suņu īpašniekiem, kas vēlēsies pārot savas kuces, nepieciešama veterinārā, bioloģiskā, kinoloģiskā izglītība vai apliecinājums (sertifikāts) par Latvijas Kinoloģiskās federācijas Labturības testa nokārtošanu.

Talsu kinoloģiskais klubs piedāvā kursus audzētājiem „Atbildīga suņu audzēšana un labturības prasību ievērošana” (tikai LKF klubu biedriem), Talsos, Kalna ielā 6.

Kursos apskatāmās tēmas – Latvijas likumdošana (viss, kas attiecas uz suņu turēšanu, audzēšanu, labturību), barošana, selekcija un audzēšana, ģenētika, grūsnība, dzemdības, kucēnu un kucēnu māmiņas kopšana, barošana, suņa veselība, suņu slimības (iedzimtās un iegūtās), parazīti (ārējie, iekšējie).

Nodarbības latviešu valodā: 23. martā no plkst. 14.30 – 18:30 ar turpinājumu 6.aprīlī.

Interesenti var pieteikties, zvanot pa tālr. 26427886 vai sūtīt pieteikumus uz e-pastu: kitijaskodova@inbox.lv

Par sevi jānorāda šādas ziņas:
Vārds, uzvārds
Dzīvesvietas adrese
Līdzi jaņem viena fotokartīte 3×4 cm (apliecībai).
Līdzi jābūt LKF gada maksājumu (2013.gada) kartītei.

(c) Talsu kinoloģiskais klubs - Visas tiesības saglabātas 2018